Go back
Pozycja

Brygadzista montażu ekranów akustycznych i ogrodzeń (z uprawnieniami na koparki)

Miejsce pracy
Niemcy
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę / Umowa zlecenie / B2B

Zapraszamy Cię do dołączenia do naszego zespołu monterów, elektryków, operatorów i inżynierów, których łączy ogromna pasja do odnawialnej energii.
Zajmujemy się budową dużych farm fotowoltaicznych dla klientów z Niemiec, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Holandii, ze wszystkich sektorów gospodarki.

Aplikuj, by razem z nami dostarczać światu cichą energię prosto ze Słońca!

Zakres obowiązków:

  • Budowa siatkowych i panelowych ogrodzeń farm fotowoltaicznych za granicą
  • Dbałość o prawidłową realizację zleconych prac
  • Wyznaczanie zadań podległym pracownikom, kierowanie brygadami monterów i nadzór nad prowadzonymi pracami oraz rozliczanie pracowników z ich pracy
  • Kontakt z kierownikiem budowy, kierownikiem projektu i / lub koordynatorem projektu oraz kierownictwem firmy
  • Sporządzanie raportów prac i prowadzenie stosownej dokumentacji

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie przy realizacji i prowadzeniu projektów budowlanych / monterskich
  • Uprawnienia do obsługi koparki
  • Umiejętności organizacyjne, wielozadaniowość oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • Samodzielność i dokładność w wykonywaniu codziennych obowiązków
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2 (warunek konieczny)
  • Znajomość obsługi programów MS Office

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie na warunkach polskich
  • Pracę pełną wyzwań w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość inicjowania własnych pomysłów oraz aktywnego udziału we wdrażaniu narzędzi / procesów podnoszących efektywność prac
  • Pracę na terenie Niemiec, Holandii, Wielkiej Brytanii
  • Atrakcyjne wynagrodzenie