Go back
Pozycja

Kierownik robót / Kierownik budowy

Miejsce pracy
Niemcy/Wielka Brytania
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę / B2B

Zapraszamy Cię do dołączenia do naszego zespołu monterów, elektryków, operatorów i inżynierów, których łączy ogromna pasja do odnawialnej energii.
Zajmujemy się budową dużych farm fotowoltaicznych dla klientów z Niemiec, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Holandii, ze wszystkich sektorów gospodarki.

Aplikuj, by razem z nami dostarczać światu cichą energię prosto ze Słońca!

Zakres obowiązków:

  • Organizacja i kontrola realizacji robót zgodnie z projektem
  • Nadzór nad pracownikami, zgodnością, jakością i terminowością wykonania robót
  • Kontrola i rozliczanie podwykonawców, odbiory wykonywanych robót
  • Analiza projektu i praca nad optymalizacją prowadzonej budowy
  • Zapewnienie przestrzegania przepisów BHP
  • Udział w naradach budowy, dokonywanie uzgodnień z brygadzistami, kierownikiem projektu i/lub koordynatorem projektu
  • Prowadzenie dokumentacji robót, bieżące raportowanie danych dotyczących realizacji

Wymagania:

  • Min. 1 rok doświadczenia w kierowaniu robotami przy wielkopowierzchniowych instalacjach fotowoltaicznych (warunek konieczny)
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie min. B2 umożliwiającym swobodną komunikację (warunek konieczny)
  • Niewymagane uprawnienia budowlane
  • Znajomość obsługi programów MS Office
  • Kreatywność, zaangażowanie i zapał do pracy
  • Determinacja, samodyscyplina i systematyczność w codziennej pracy
  • Umiejętność koncepcyjnego myślenia

Oferujemy:

  • Niezbędne narzędzia pracy, tj. samochód, laptop, telefon
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o globalnym zasięgu
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość inicjowania własnych pomysłów oraz aktywnego udziału we wdrażaniu narzędzi / procesów podnoszących efektywność realizowanych projektów