previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

O firmie

Firma Ecotec Polska Sp. z o.o. powstała w 2009 roku. Nasze przedsiębiorstwo jako pierwsze w Polsce wprowadziło zielone, ziemne ekrany przeciwhałasowe. Głównymi obszarami działalności firmy jest wykonywanie wszelkiego rodzaju prac związanych z konstrukcją stalową, jak również projektowanie i montaż ekranów akustycznych na potrzeby infrastruktury drogowej, kolejowej i przemysłu. Oferujemy nasze usługi zarówno klientom instytucjonalnym, prywatnym, krajowym jak i zagranicznym.

Czytaj więcej...

Misja i Wizja

Niezależnie od warunków panujących na rynku zarząd firmy Ecotec Polska zawsze postępuje zgodnie z wizją firmy. Głównym celem działalności firmy Ecotec Polska jest zapewnienie mieszkańcom aglomeracji miejskich, ale nie tylko, izolacji od hałasu. Rozwiązaniem, które pozwala na redukcję hałasu przy jednoczesnym zmniejszeniu ilości dwutlenku węgla w powietrzu jest montaż zielonych ekranów akustycznych przy infrastrukturze drogowej i kolejowej.

Czytaj więcej...

Działalność firmy

Zaczynaliśmy jako pionierzy montażu żywych ekranów akustycznych. Dziś świadcząc usługi, firma Ecotec Polska kieruje się najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi oraz kompleksową obsługą klienta. Wieloletnie doświadczenie w branży, wdrażanie innowacyjnych rozwiązań oraz wysoka jakość produktu pozwalają spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. O skuteczności oferowanych przez nas metod redukcji hałasu świadczyć może obszerne portfolio obejmujące swym zakresem wiele unikalnych projektów.

Czytaj więcej...

Certyfikaty

System Ecotec wg normy PN-EN 1793-1 i-2 zapewnia:

  • Izolacyjność od dźwięku: dLR ≥ 42 dB (klasa B3);
  • Pochłanialność dźwięku: dLA ≥ 10 dB (klasa A3);

Czytaj więcej...